Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

9276

Russi mëson mbi agjentin Petty dhe përballet me akuzat e FBI-së dhe i jepet detyrë si i infiltruar. Në presion, ai ndërmerr disa vendime fatale për rrjedhën e ngjarjeve teksa Marty mbyll një objektiv të vendosur prej kohësh.