Sezoni 1 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

25407

Iris dhe Edi e qojne lidhjen e tyre ne nje nivel tjeter. Berri me ne fund takohet me rivalin e tij. Nje fantazme e te kaluares se Kaitlin kthehet. Cisko pyetet per ndihme. Dhe ka nje tradhetat te fshehur ne mes ketyre njerezve.