Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

24324

Momentet e fundit para se vrasja të zbulohet; Kristiani merr një vendim të vështirë; Policia arreston një të dyshuar; Guzmani ndjehet shumë i hidhëruar.