Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

13390

Mouse është demaskuar dhe familja e tij bëhet objektiv i njerëzve të Papës, të cilët nuk do t’i ndalë më asgjë për të kërkuar hakmarrje. Nga ana e tij, Reini ka përfunduar librin mbi Mocro Maffian dhe ia beson atë Matthjisit...