Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

4610

John dhe Makee pranojnë vizionin e tyre. Halsey përpiqet të shpëtojë misionin dhe veten e saj. Teksa vjen përballja, të gjithë duhet të zgjedhin një anë.