Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

2022

Armini krijon një plan të rrezikshëm për të vendosur Titanët kundra njëri-tjetrit. Të gjithë duket të vendosen në lëvizje pasi kjo duket zgjidhja e vetme për të liruar godinën e pushtuar nga Titanët.