Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

10937

Clark inkurajon Lois për të marrë ndihmë kur shikon se ka shkuar në limitin e saj. Ndërkohë që futet në telashe. Së fundmi, Kyle inkurajon Sarën të marrë pjesë në koncertin e shkollës.