Sezoni 1 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

5110

Pas rënies së në çarjen e akullnajës, D'Arcy ngjitet për ndihmë ndërsa Harry dhe Asta luftojnë për mbijetesë. Ben përpiqet të marrë në dorë jetën e tij prej të martuari. Dan fillon të kuptojë se diçka nuk shkon me Astën kur ajo humbet darkën e tyre javore.