Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

9760

Në këtë episod, kthehemi 10 vite mbrapa për të parë fillimet kur Deli i propozon Martyt të punojë për të, Wendy vuan nga depresioni dhe agjenti Petty kalon një krizë familjare.