Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

9066

Clarku lufton për të ndihmuar Jordanin, i cili po lufton me një fuqi të re. Lois merr në konsideratë ndihmën e Clarkut, që e çon në një takim të befasishëm.