Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

27710

Situata është e tensionuar midis Daphnes dhe Simonit teksa ata përpiqen të kuptojnë se si do vazhdojë marrëdhënia e tyre. Skandali i zonjushës Thompson sjell probleme te mëdhaja për familjen e Penelopës dhe Eloise përpiqet të ndihmojë shoqen e saj