Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

70904

Rue bie në depresion dhe shikon pa pushim 22 episode të një seriali britanik, Jules viziton një mik të vjetër. Ndërsa Cassie kërkon këshilla nga të tjerët për t’u përballur me pasojat e natës së Halloweenit.