Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

10120

Për të ndaluar Jacobin nga rreziku i tij, Marty i bën një ofertë. Agjenti Petty merr atë që i duhet për të kapur Russin. Charlotte bën një tentativë për tu larguar. Gjërat tensionohen në familje.