Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

2186

Dëshpërimi kap të gjithë të rekrutuarit, teksa gazi po mbaronte dhe nuk kishin mënyrë për ta mbushur. Pasi merr lajmin për skuadrën e arminit, Mikasa i jep kurajë të tjerëve për të vazhduar luftën me çdo kusht.