Sezoni 1 - Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

2046

Wanchai, Kat dhe ekuipazhi i shpëtimit Jaitham bëjnë rrugën e tyre drejt një konfrontimi fatal për të ekspozuar një herë e përgjithmonë komplotin masiv.