Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

31293

Teksa Daphne dhe Simon shijojnë muajin e tyre të mjaltit, zhvillime të reja ndodhin në Londër për familjen Bridgerton. Përshtatja në rolin e ri është e vështirë si Daphen, sidomos kur ajo zbulon një sekret të bashkëshortit të saj.