Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

10624

Marty njihet me armiqtë e rinj në një mënyrë të çuditshme. Ruthi vë në lëvizje një plan vrastar. Charlotte përjeton një eksperiencë të re. Kur duket çdo gjë mirë për Martyn, gjërat fillojnë të marrin një rrjedhë të keqe.