Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

27514

Shumë njerëz tani janë të vetëdijshëm për “Streakun e Kuq” qShumë njerëz tani janë të vetëdijshëm për po shpëton jetera, por Berri Alen do që ta jap një emër tjetër vete. Ai do që të gjithë ta dinë se kush është “Streaku i Kuq”. Por na vjen një e papritur…