Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

7203

Të mbijetuarit e betejës me Besëlidhjen kthehen në Reach. Xhoni përballet me Dr. Halsey dhe gënjeshtrat e saj. I burgosuri i ri duket se e njeh Gjonin më mirë sesa e njeh veten. Artifakti misterioz i tregon Gjonit diçka befasuese.