Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

13098

Festa e Korrjes vjen në Smallville. Luthor i afrohet Loisit ndërkohë që Dereku i humbur shfaqet përsëri por jo më si më parë.