Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

5483

Një vizitor i papritur i mëson Harryt lidhjen e njerëzve në martesë, e cila është një tjetër barrierë kulturore me të cilën duhet të mësohet Harry për tu përshtatur me njerëzit në Tokë.