Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

10870

Marty vendos të ndërtojë një kishë si mënyrë investimi dhe pastrimi parash, pa ditur se kështu do ndërpresë një biznes në lëvizje. Një vizitor i papritur shfaqet në shtëpinë e Byrdeve.