Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

28062

Pasi një bombë është vënë në qendër të qytetit, ushtria me gjithë forcat e udhëhequr nga gjeneral Eling, mundohen ta marrin rastin nen kontroll, por dyshimet janë për Joe dhe Barry me gjithë ekipin S.T.A.R