Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

2090

Një Titan gjigant shfaqet dhe të gjithë tmerrohen me ngjarjen e ngjashme si të para pesë viteve. Ereni dhe të tjerët luftojnë për Trostin, duke kuptuar se nuk ishte aq e thjeshtë sa mendonin.