Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

8415

Në arrati dhe pa opsione, Kwan dhe Soren kanë një ndryshim mendimi. Me mundësinë e gjetjes së Halos misterioze në mendjet e të gjithëve, Johni bën një zbulim të tmerrshëm. Dhe lufta e ngre kokën e saj.