Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

14257

Adili i kërkon Papës një armëpushim pesëdhjetë orësh, por ky i fundit, megjithatë, i nxjerr impulset e tij të dhunshme diku tjetër. Familja e Mousit përpiqet ta tërheqë atë nga jeta kriminale, ndërsa Romanoja në burg ndeshet me armiqtë e vjetër.