Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

11723

Clark përpiqet të gjej një balancë mes jetës së heroit dhe asaj të familjare ndërsa Lois duhet të gjej një mënyrë të re për të luftuar kundër Morgan Edge pas vendimit të bashkisë.