Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

27732

Daphne merr një dhuratë mahnitëse nga Princi Friedrich por shumë shpejt pasohet nga skandale të ndryshme në sallën e ballove. Eloise kërkon të dhëna për identitetin e Lady Whistledown.