Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

11736

Marty punëson Ruthin për të bërë një grabitje. Agjenti Petty krijon një marrëdhënie me një anëtar të familjes Langmore. Jonah shfaq sjellje të çuditshme. Një biznes i ri bie në duart e Martyt.