Sezoni 1 - Episodi 4 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

29862

Dushane habitet që Sully ka akoma armën e tre vrasjeve të mëparshme, gabimet e tij e vënë në dyshim Dushanen për ta spiunuar. Ra'Nelli futet në një tregti që nuk shkon si duhet dhe sjell një përfundim mjaft të keq kur ai mundohet të marrë në dorë situatën. Lisa tregon se si përfshiu Ra'Nellin në skemën e saj të kultivimit të marijuanës.