Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

65137

Thomasi merr një licencë të ligjshme bastesh dhe punëson Gracen si sekretaren e tij. Xhoni njofton se do të martohet përsëri, por Thomasi nuk e pranon si nuse, prostitutën Lizzie. Që Lees të jetë aleate kundër Kimberit, Xhoni martohet me vajzën saj, Esme dhe Thomasi i dërgon fjalë Adës për të marrë pjesë në martesë. Ajo është shtatzënë dhe shkon të lindë në shtëpinë e Shelbyt. Freddie thirret, por arrestohet nga Campbell.