Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

15068

Matthjisi boton artikullin e tij në gazetë, ndërsa gjendja shëndetësore e gruas së Rein përkeqësohet. Ndërkohë, DJ Elias përpiqet të nxjerrë vëllain e tij Mouse nga kontrolli i Romanos, gjyqi i të cilit fillon. Rivaliteti midis këtij të fundit dhe Papës përshkallëzohet me rrëmbimin e Belgut...