Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

16805

Clark përballet me problemet e fëmijëve teksa Jordan vendos të hyjë në skuadrën e futbollit. Lois gjen një çështje të re kundër Morgan Edge ndërsa Lana dhe Sarah arrijnë të flasin bashkë.