Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

25946

Dushane dhe Sully përpiqen të gjejnë Kamale-n dhe njëkohësisht përpiqen të zbulojnë kush po i tradhton. Leon vendoset në mes të konflikteve teksa përpiqet të ndihmojë djalin e ri Gem-in.