Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

28765

Samuel organizon një festë, ku Nano ngacmon Marinën dhe pija e droguar prek më shumë se një çift; Nadia lëndohet kur zbulon disa gjëra rreth Guzmanit.