Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

10427

John takon partneren e tij të re dhe zbulon sekretet në kujtesën e tij; Kwan dëshiron të vazhdojë luftën e popullit të saj për pavarësi, por Soren ka plane të tjera për të; Plani i Makee për të shkuar drejt Madrigalit ka pasoja vdekjeprurëse.