Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

16387

Nga burgu, Romanoja i dërgon një mesazh të koduar bandës, mbi atë që pritet të ndodhë gjatë mungesës së tij. Ndërkohë, me kthimet pas në kohë, nisim të kuptojmë se çfarë e ka shkaktuar armiqësinë ndërmjet atij e Pencilit dhe Papës.