Sezoni 1 - Episodi 24 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 24

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 24

1480

Disa ditë para shoqërimit të Erenit në kryeqytet, Erini dhe Armini i tregojnë mbi planet për të kapur Titanen femër. Ereni tronditet kur mëson se pas saj fshihet Annie.