Sezoni 1 – Episodi 22 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 22

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 22

22844

Dr. Uells riaktivizon përshpejtuesin dhe Beri duhet të largojë njerëzit Meta. Për ta bërë këtë, atij i duhet ndihmë dhe zgjedh t’ia kërkojë Kapitenit të Ftohtë.