Sezoni 1 – Episodi 20 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 20

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 20

23656

Beri, Keitlin, Sisko dhe Xho thurin një plan për të kapur Uellsin. Sisko e përdorë veten si karrem, gjë që e vendos jetën e tij në rrezik. Nga ana tjetër, Edi merr një vendim të rëndësishëm lidhur me Irisin, ndërkohë që Xho nuk ndan të njëjtin mendim.