Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

33130

Barry dërgon Irisin në një Universitet për të shikuar mbledhjen e shkencëtarit, Simon Stagg. Gjatë mbledhjes, gjashtë persona të armatosur sulmojnë vendngjarjen, përderisa Barry shndërrohet në The Flash për të shpëtuar vdekjes e një njeriu, e më pas i bie të thiktë para se ti kapte plaçkitësit. Dr. Wells, Kaitlin dhe Cisko mundohen të gjen zgjidhje për zgjidhjen e këtij problemi, përderisa në anën tjetër Joe mbetet i frustruar me Barryn që merr ligjin në duartë e veta dhe rrezikon jetën e tij. Barry kupton se nuk ishin gjashtë persona të armatosur, por ishte një mbinjerëzore që quhej Danton Black, i cili mund të krijonte shumë kopje identike tek vetja e tij. Në ndërkohë, Iris bëhet më kureshtarë për njeriun me kostum të kuq.