Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

11748

Johni çon Kwanën tek një mik i vjetër dhe mëson më shumë për objektin e mistershëm, që Besëlidhja dhe Makee duan ta vjedhin. Dr.Halsey ka plan të merret me sjelljen e pa-pritshme të Johnit.