Sezoni 1 - Episodi 19 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 19

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 19

1537

Levi shtyn skuadrën përpara teksa Ereni i përgjërohet skuadrës që ta lënë të luftojë. Teksa nisin t'i rikthehen disa kujtime të vjetra, Ereni transformohet pjesërisht.