Sezoni 1 – Episodi 18 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 18

23802

Felisiti Smoak dhe Rei vijnë në Central City për të kërkuar ndihmë me kostumin e Reit. Një mbi-njerëzor lëshon disa bletë robotike vdekjeprurëse. Një darkë e përbashkët nuk shkon sipas planit…