Sezoni 1 - Episodi 18 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 18

1566

Përballja me Titanen femër rezulton thuajse fatale për ekipin, deri në momentin që shpëtohen nga Krista. Ata presin për urdhrat e Komandantit teksa arrijnë në Pyllin e Pemëve Gjigante.