Sezoni 1 - Episodi 17 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 17

1617

Teksa skautët nisen për në Shiganshina, përballen me një Titane femër shumë inteligjente. Armini dyshon se është një njeri i kthyer në Titan dhe bashkë me ekipin mundohen ta ndalin.