Sezoni 1 – Episodi 16 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16

23914

Flesh kupton se kapiteni Kold edhe Hate Wave janë kthyer në qytetet, këtë here Snart ka ardhur s’bashku me motrën e tij dhe foshnjën Lisa që t’i vijën në ndihme qytetit të tyre.