Sezoni 1 - Episodi 16 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 16

1985

Të gjithë janë nën hetim për vrasjen e dy Titanëve të marrë për studim. Vjen momenti për të zgjedhur të gjithë se cilën degë ushtarake do të përfaqësojnë, por pas sulmeve në Trost, zgjedhja është e vështirë.