Sezoni 1 - Episodi 15 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 15

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 15

1905

Ereni dërgohet në një kështjellë të vjetër për të vazhduar trajnimin. Hanzi vjen për vizitë dhe i prezanton Erenit eksperimentet që ka ndërmend të bëjë me dy Titanët e kapur si provë.