Sezoni 1 – Episodi 15 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 15 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 15 (I FUNDIT)

8707

Makthi më i keq i Supermanit bëhet realitet dhe Loisi përballet me Leslie Larrin. Lana, Kyle dhe Sara bien dakord të qëndrojnë për të ndihmuar gjeneralin Lane.